Порівняйте GPU-Порівняйте графічні карти критерії

Використовуючи цей просунутий інструмент порівняння GPU, порівняйте дві відеокарти або Порівняйте поточний ПК Build-відеокарта і процесор-з майбутнім оновленням і подивитися, якщо це коштує оновлення. Використовувати бажану якість гри настройки, роздільна здатність дисплея, відеокарта, і процесора комбінацій для перегляду тестів порівняння в 50 + гра FPS критеріїв. Цей інструмент дозволить вам обчислювати вузьким місцем процесора, змінити настройки якості, і змінити графічну карту і процесора комбінацій.

Ігрові ПК Відеокарта порівняння в кадрах в секунду і продуктивність калькулятор

Новинка! Можна порівняти більше двох відеокарт і до 5 комбінацій
Порівняйте кілька графічних карток
Перша комбінація
Проти
Друге поєднання

Most Recent Comparisons

Гра критеріїв на різних резолюціях і якість налаштування

Гра критеріїв на різних резолюціях і якість налаштування

У нас є складні алгоритми, які були ретельно розроблені для виробництва 90% точні оцінки продуктивності ігор на основі аналізу більш 70 000 тестів тестів. Наші результати тестів вимірюється agains користувач бажаний ігрової резолюції та налаштування якості гри. У той час як інші сайти тестів завжди виміряти на ультра якість, ми надаємо 4 параметри якості-ультра, високий, середній, низький-щоб допомогти вам відкрити для себе приховану вартість вашої графічної карти в різних налаштуваннях.

Розширений розрахунок вузьким місцем

Розширений розрахунок вузьким місцем

Наша вузьким місцем виявлення механізм заснований на реальних випробуваннях на ПРОЦЕСОРІ протягом більше 10 років і аналіз поточних критеріїв, що є багато поколінь ПРОЦЕСОРІВ, щоб допомогти вам знайти краще значення з точки зору витрат-vs-продуктивність у вашому ПРОЦЕСОРІ вибір, який буде поєднуватися з вашого GPU. З більш ніж 500 популярних ПРОЦЕСОРІВ за останні 10 років, ви неодмінно знайдете точні вигоди або втрати впливу у вашому ПРОЦЕСОРІ і GPU комбінації.

Критерії в кадрах в секунду, період.

Критерії в кадрах в секунду, період.

Ми завжди шукати продуктивності в кадрах в секунду, а не TFLOPS або GB/s або інші специфікації теоретичні цифри, які не мають сенсу для гравця. Все це шоу в кадрах в секунду, навіть процесор впливу на продуктивність, щоб допомогти вам побачити реалістичні критерії і краще вирішити на наступному оновленні GPU.

Всі разом: повне фото

Всі разом: повне фото

Ціни, вимоги до влади, теплові рівні, рівень шуму, продуктивність в 1080p, 1440p, і 4K, CPU вузьким місцем, і параметри гри якість всіх факторів, які впливають на рішення, і ми гарантуємо, що вся ця інформація під рукою і надати ваші з нашими Рекомендації. Наш порівняння інструмент є всеосяжною поєднання перерахованих вище чинників і гарантовано допоможе вам у пошуку ваших кращих ігор ПК побудувати.

Найпопулярніші порівняння