Порівняйте процесор - Порівняйте процесорні ігри PC Benchmarks

Використовуючи цей просунутий інструмент порівняння процесорів, порівняйте два процесори комп'ютера або порівняйте поточну збірку комп'ютерів - відеокарту і процесор - з майбутнім оновленням процесора і перевірте, чи варто оновити. Використовуйте бажані налаштування якості гри, роздільну здатність дисплея, відеокарти та комбінації процесорів, щоб побачити тести порівняння продуктивності в 50 + тестах FPS гри.

Gaming PC процесори Порівняння і кадри в секунду Калькулятор продуктивності

Порівняти CPU

Гра критеріїв на різних резолюціях і якість налаштування

Гра критеріїв на різних резолюціях і якість налаштування

У нас є складні алгоритми, які були ретельно розроблені для виробництва 90% точні оцінки продуктивності ігор на основі аналізу більш 70 000 тестів тестів. Наші результати тестів вимірюється agains користувач бажаний ігрової резолюції та налаштування якості гри. У той час як інші сайти тестів завжди виміряти на ультра якість, ми надаємо 4 параметри якості-ультра, високий, середній, низький-щоб допомогти вам відкрити для себе приховану вартість вашої графічної карти в різних налаштуваннях.

Розширений розрахунок вузьким місцем

Розширений розрахунок вузьким місцем

Наша вузьким місцем виявлення механізм заснований на реальних випробуваннях на ПРОЦЕСОРІ протягом більше 10 років і аналіз поточних критеріїв, що є багато поколінь ПРОЦЕСОРІВ, щоб допомогти вам знайти краще значення з точки зору витрат-vs-продуктивність у вашому ПРОЦЕСОРІ вибір, який буде поєднуватися з вашого GPU. З більш ніж 500 популярних ПРОЦЕСОРІВ за останні 10 років, ви неодмінно знайдете точні вигоди або втрати впливу у вашому ПРОЦЕСОРІ і GPU комбінації.

Критерії в кадрах в секунду, період.

Критерії в кадрах в секунду, період.

Ми завжди шукати продуктивності в кадрах в секунду, а не TFLOPS або GB/s або інші специфікації теоретичні цифри, які не мають сенсу для гравця. Все це шоу в кадрах в секунду, навіть процесор впливу на продуктивність, щоб допомогти вам побачити реалістичні критерії і краще вирішити на наступному оновленні GPU.

Всі разом: повне фото

Всі разом: повне фото

Ціни, вимоги до влади, теплові рівні, рівень шуму, продуктивність в 1080p, 1440p, і 4K, CPU вузьким місцем, і параметри гри якість всіх факторів, які впливають на рішення, і ми гарантуємо, що вся ця інформація під рукою і надати ваші з нашими Рекомендації. Наш порівняння інструмент є всеосяжною поєднання перерахованих вище чинників і гарантовано допоможе вам у пошуку ваших кращих ігор ПК побудувати.

Найпопулярніші порівняння