2023 en iyi değer-performans grafik kartları

Farklı çözünürlüklerde ve kalite ayarlarında oyun kriterleri

Farklı çözünürlüklerde ve kalite ayarlarında oyun kriterleri

70.000 benchmark testlerini analiz etmeye dayalı oyun performansının% 90 doğru tahminleri üretmek için özenle tasarlanan sofistike algoritmalara sahibiz. PUR benchmark sonuçları, Kullanıcı tercih edilen oyun çözünürlüğü ve oyun kalitesi ayarlarına karşı ölçülür. Diğer benchmark siteleri her zaman Ultra kalitede ölçmek Ise, biz 4 kalite ayarları sağlamak-Ultra, yüksek, orta, düşük-farklı ayarlarında grafik kartınızın gizli değerini keşfetmenize yardımcı olmak için.

Gelişmiş darboğaz hesaplaması

Gelişmiş darboğaz hesaplaması

Bizim darboğaz algılama mekanizması CPU üzerinde 10 yılı aşkın için gerçek testler ve GPU ile birlikte olacak CPU seçiminize maliyet-vs-performans açısından en iyi değeri bulmanıza yardımcı olmak için birçok CPU nesillere göre geçerli kriterlerin analizi dayanmaktadır. Üzerinde 500 popüler CPU son 10 yıldır, kesinlikle tam kazançlar veya kayıp etkisi CPU ve GPU kombinasyonu bulacaksınız.

Saniye başına kare kriterler, dönem.

Saniye başına kare kriterler, dönem.

Biz her zaman saniye başına kare performans için, TFLOPS veya GB/s veya oyun için anlamsız olan diğer spesifikasyon teorik sayılar arayın. Her şey, gerçek kriterler görmek ve daha iyi bir sonraki GPU yükseltme karar yardımcı olmak için, performans üzerinde bile CPU etkisi saniyede kare gösterir.

Hepsi birlikte: tam resim

Hepsi birlikte: tam resim

Fiyatlar, güç gereksinimleri, ısı seviyeleri, gürültü seviyeleri, 1080p performans, 1440p, ve 4K, CPU darboğaz, ve oyun kalitesi ayarları karar etkileyen tüm faktörler ve biz tüm bu bilgilerin elinde olduğunu sağlamak ve sağlamak bizim Öneri. Bizim karşılaştırma aracı yukarıdaki faktörlerin kapsamlı karışımı ve garanti en iyi oyun PC inşa bulmak size yardımcı olacaktır.

Windows 10 lifetime licenses for just $15 and Office for only $28!

Windows 10 lifetime licenses for just  and Office for only !

Scdkey is running a great sale on Windows and Office licenses

2023 En İyi Oyun Monitörleri

2023 En İyi Oyun Kulaklıkları

2023 En İyi Oyun Dizüstü Bilgisayarları

Bilgisayarım Gelecek Korumalı mı?

Bilgisayarınızın modern oyunları ne kadar iyi çalıştırabileceğini görün!
Kalite ayarlarını değiştirme

Bütçe oyun için en iyi

1080p oyun için en iyisidir

1440p oyun için en iyi

4K oyun için en iyisidir