Porównanie procesorów graficznych-porównanie wzorców karty graficznej

Za pomocą tego zaawansowanego narzędzia porównującego GPU, porównaj dwie karty graficzne lub Porównaj swoją obecną kompilację-kartę graficzną i procesor-z przyszłą aktualizacją i sprawdź czy warto ją ulepszyć. Użyj pożądanych ustawień jakości gry, rozdzielczość ekranu, karta graficzna i procesor, aby zobaczyć porównanie testów wydajności w 50 + FPS gry Benchmarki. To narzędzie pozwoli Ci obliczyć wąskie gardło CPU, zmienić ustawienia jakości i zmienić kombinacje kart graficznych i procesorów.

Porównanie kart graficznych PC do gier w klatkach na sekundę i Kalkulator wydajności

Nowy! Możesz porównać więcej niż dwie karty graficzne i maksymalnie 5 kombinacji
Porównaj wiele kart graficznych
Pierwsza kombinacja
Porównaniu
Druga kombinacja

Most Recent Comparisons

Benchmarki gier w różnych rozdzielczościach i ustawieniach jakości

Benchmarki gier w różnych rozdzielczościach i ustawieniach jakości

Mamy zaawansowane algorytmy, które zostały starannie zaprojektowane do produkcji 90% dokładnych szacunków wydajności gier na podstawie analizy ponad 70 000 testy porównawcze. Wyniki benchmarku PUR są mierzone ponownie przez użytkownika w preferowanej rozdzielczości gry i ustawieniach jakości gry. Mając na uwadze, że inne witryny wzorcowe zawsze mierzą się w Ultra jakości, oferujemy 4 Ustawienia jakości-Ultra, wysoki, średni, niski-aby pomóc odkryć ukryte wartości karty graficznej w różnych ustawieniach.

Zaawansowane Obliczanie wąskich gardeł

Zaawansowane Obliczanie wąskich gardeł

Nasz mechanizm wykrywania wąskich gardeł jest oparty na prawdziwych testach CPU od ponad 10 lat i analiza aktualnych wzorców ponownie wiele pokoleń procesorów, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą wartość w zakresie kosztów vs wydajności w wyborze CPU, które zostaną połączone z GPU. Z ponad 500 popularnych procesorów w ciągu ostatnich 10 lat, na pewno znajdziesz dokładne zyski lub straty wpływ na CPU i GPU kombinacji.

Wskaźniki w klatkach na sekundę, okres.

Wskaźniki w klatkach na sekundę, okres.

Zawsze szukamy wydajności w klatkach na sekundę, nie TFLOPS lub GB/s lub innych specyfikacji teoretycznych liczb, które są bezsensowne dla graczy. Wszystko jest wyświetlane w klatkach na sekundę, nawet CPU wpływ na wydajność, aby pomóc zobaczyć realistyczne wzorce i lepiej zdecydować się na następnej aktualizacji GPU.

Wszystkie razem: pełny obraz

Wszystkie razem: pełny obraz

Ceny, zapotrzebowanie na moc, poziom ciepła, poziom hałasu, wydajność w rozdzielczości 1080p, 1440p i 4K, wąskie gardło procesora i ustawienia jakości gry to wszystkie czynniki, które wpływają na decyzję i zapewniamy, że wszystkie te informacje są pod ręką i zapewniają Zalecenia. Nasze porównanie narzędzie jest kompleksowe połączenie powyższych czynników i gwarantowane pomoże Ci w znalezieniu najlepszego PC Build gry.

Najpopularniejsze porównania