2023 Najlepsza wartość-Performance karty graficzne

Benchmarki gier w różnych rozdzielczościach i ustawieniach jakości

Benchmarki gier w różnych rozdzielczościach i ustawieniach jakości

Mamy zaawansowane algorytmy, które zostały starannie zaprojektowane do produkcji 90% dokładnych szacunków wydajności gier na podstawie analizy ponad 70 000 testy porównawcze. Wyniki benchmarku PUR są mierzone ponownie przez użytkownika w preferowanej rozdzielczości gry i ustawieniach jakości gry. Mając na uwadze, że inne witryny wzorcowe zawsze mierzą się w Ultra jakości, oferujemy 4 Ustawienia jakości-Ultra, wysoki, średni, niski-aby pomóc odkryć ukryte wartości karty graficznej w różnych ustawieniach.

Zaawansowane Obliczanie wąskich gardeł

Zaawansowane Obliczanie wąskich gardeł

Nasz mechanizm wykrywania wąskich gardeł jest oparty na prawdziwych testach CPU od ponad 10 lat i analiza aktualnych wzorców ponownie wiele pokoleń procesorów, aby pomóc Ci znaleźć najlepszą wartość w zakresie kosztów vs wydajności w wyborze CPU, które zostaną połączone z GPU. Z ponad 500 popularnych procesorów w ciągu ostatnich 10 lat, na pewno znajdziesz dokładne zyski lub straty wpływ na CPU i GPU kombinacji.

Wskaźniki w klatkach na sekundę, okres.

Wskaźniki w klatkach na sekundę, okres.

Zawsze szukamy wydajności w klatkach na sekundę, nie TFLOPS lub GB/s lub innych specyfikacji teoretycznych liczb, które są bezsensowne dla graczy. Wszystko jest wyświetlane w klatkach na sekundę, nawet CPU wpływ na wydajność, aby pomóc zobaczyć realistyczne wzorce i lepiej zdecydować się na następnej aktualizacji GPU.

Wszystkie razem: pełny obraz

Wszystkie razem: pełny obraz

Ceny, zapotrzebowanie na moc, poziom ciepła, poziom hałasu, wydajność w rozdzielczości 1080p, 1440p i 4K, wąskie gardło procesora i ustawienia jakości gry to wszystkie czynniki, które wpływają na decyzję i zapewniamy, że wszystkie te informacje są pod ręką i zapewniają Zalecenia. Nasze porównanie narzędzie jest kompleksowe połączenie powyższych czynników i gwarantowane pomoże Ci w znalezieniu najlepszego PC Build gry.

Windows 10 lifetime licenses for just $15 and Office for only $28!

Windows 10 lifetime licenses for just  and Office for only !

Scdkey is running a great sale on Windows and Office licenses

2023 Najlepsze monitory do gier

2023 Najlepsze zestawy słuchawkowe do gier

2023 Najlepsze laptopy do gier

Czy mój komputer jest przyszłościowy?

Zobacz, jak dobrze Twój komputer może obsługiwać nowoczesne gry!
Zmiana ustawień jakości

Najlepsze dla budżetu Gaming

Najlepsze dla gier 1080p

Najlepsze dla 1440p Gaming

Najlepsze dla gier 4K