רזולוציה VS איכות: השפעה על ביצועי המשחק

מה משפיע על ביצועי המשחק? בהירות או פרטים?

By on

רזולוציה VS איכות: השפעה על ביצועי המשחק

דיון סוער תמיד השתחרר בין שחקנים כשמדובר ברזולוציה מול איכות המשחק. כמעט לכל שחקן יש העדפה משלו. עם זאת, דבר אחד שכולנו מסכימים עם זה כי הביצועים הוא תמיד המפתח לחוויית משחק נהדר. דבר שעלול להחליק את דעתך היא העובדה כי ההחלטה ואת איכות המשחק הולכים יד ביד. חוץ מזה, אפילו לצבוט הקל ביותר בהגדרת התצוגה יכולה להיות השפעה על תוצאות הביצועים. לכן, הנה מאמר זה ידון בביצועים איכות ההשפעה, שנגרם עקב תצורות ברזולוציה שונים.

ברזולוציה גבוהה ואיכות נמוכה

תוך התחשבות ברזולוציה גבוהה באיכות נמוכה גרפיקה הגדרה; הנה כמה ההבדלים, כי תוכל להבחין במהלך הפעלה המשחקים.

1. איכות חזותית גבוהה

כאשר שחקן בוחר תצורה ברזולוציה גבוהה כמו Ultra, הם יכולים ליהנות חיים כמו איכות חזותית. במשחקים כמו Call of Duty, Middle Earth או Witcher 3, שיפור הרזולוציה הוא סביב 5% עד 8%.

2. נמוך FPS הדולר

מאז משאבי החומרה שלך הם בעיקר להיות מנוצל לשמירה על רזולוציה גבוהה, הביצועים נפגעת במידה רבה ולכן הגדרה ברזולוציה גבוהה יכולה ירידה FPS שלך על ידי כמעט 30%.

3. תלוי ב- GPU

הגדרה ברזולוציה גבוהה משחק מחשב דורש שימוש נרחב GPU שלך. הסיבה לכך היא הגדרת התצוגה או רזולוציה יש לעשות הכל עם רכיב גרפיקה של החומרה. זה יכול אפילו לגרום צווארי בקבוק, בשל עיבוד מעל.

רזולוציה נמוכה ואיכות גבוהה

רזולוציה נמוכה ושילוב באיכות גבוהה נותן חווית משחק יציבה יותר. הנה כמה מהתכונות שאתה יכול לצפות לראות עם תצורת גרפיקה דומה.

1. איכות חזותית נמוכה

בין אם הוא נמוך או תצורה גרפיקה בינונית, את התצוגה או רזולוציה איכות משעמם יחסית. זה יכול להיות מושפע נוספת בהתאם לגורמים כמו גודל המסך, מרחק הצפייה, כמו גם את יחס הממדים.

2. קצב FPS גבוה

בכל פעם שההחלטה מגיעה לרמה נמוכה, הביצועים של החומרה עולים באופן אוטומטי. במילים אחרות, המערכת שלך היא מסוגלת לייצר קצב גבוה יותר לכל השני, אשר מאפשר לך ליהנות מהירות. עבור כמה משחקים, קצב הרענון הוא מרכיב קריטי. לכן, שילוב זה הוא המועדף באופן אידיאלי.

3. תלוי GPU ו CPU

שלא כמו ברזולוציה גבוהה הגדרה באיכות נמוכה, שילוב זה תלוי GPU וגם מעבד. הוא מנצל הן את ההיבטים של החומרה שלך לא לשים את הלחץ של עיבוד נרחב על אותו. כדי לשים את זה פשוט, היית צריך להיות בעל מפרט הגון עבור החומרה שלך, במיוחד CPU ו- GPU.

איזה שילוב טוב יותר?

1. שחקן יחיד משחקים

עבור שחקן בודד, שתי האפשרויות יכולות להיות טובות. זה תלוי לחלוטין את המהירות של המשחק, כמו גם העדפה אישית שלך. לכן, לדעתנו, אם אתה רוצה לשחק משחקים כמו בוני העיר ואסטרטגיות, אז רזולוציה גבוהה יותר תהיה בחירה מצוינת. זה בגלל המשחקים האלה אינם דורשים קצב רענון גבוה יותר.

2. מרובי משחקים

במקרה של משחקים מרובי משתתפים, ייתכן שתרצה לשקול רזולוציה נמוכה יותר. השלב המהיר של משחקים אלה עושה את זה קריטי כדי לקבל קצב FPS טוב. על ידי בחירה בתצורה ברזולוציה נמוכה, החומרה שלך תוכל לבצע ביצועים טובים יותר. בסך הכל, בחירה בין איכות ההחלטה ואת הביצועים הוא עד שחקן. לכן, קבלת החלטה המבוססת על המשחקים שלך מטרות החוויה היא הפתרון האידיאלי.

דיון והערות

שתף את ההערות שלך
F
Fryuojjhg 2 months ago
dfggvv dfghhh fffg. dffgggg
1 0
S
Sakhile 2 years ago
This article is confusing. High resolution and low quality = ultra settings?
6 1