מה הם CPU או GPU Bottlenec?

אתה מקבל טיפות מסגרת פתאומית? אולי יש לך צוואר בקבוק.

By on

מה הם CPU או GPU Bottlenec?

בתור שחקן יש לך להתקל מצב, שבו את מהירות המשחק שלך פתאום טיפות? זה יכול להיגרם על ידי צוואר הבקבוק CPU או GPU. המונח צוואר בקבוק יכול להיות פשוט הסביר כמנגנון סתימה. זה יכול להשפיע על הביצועים של החומרה שלך במידה רבה. חוץ מזה, יכול גם להפריע את חוויית המשחק על ידי הפחתת קצב הרענון. אם אתה חדש למונח "Bottlenecks", אז מאמר זה הוא חובה לקרוא בשבילך. כאן נסביר את שני הסוגים העיקריים של רכיבי צוואר הבקבוק. יתר על כן, אנו אפילו להדגיש את הגורמים שגורמים להם, וכיצד ניתן לשפר.

בקבוקי CPU

1. מה זה?

המעבד הוא אחד המרכיבים העיקריים של החומרה שלך. הוא משמש לעבד ולהעביר נתונים, על מנת לקבל חוויית משחק טובה. עם זאת, כאשר מעבד אינו מסוגל לעשות את שתי המשימות מהר מספיק, זה עלול לגרום למצב בפיגור. זה ידוע בתור צוואר בקבוק CPU. חלק מהמשחקים שיכולים לקחת מכה בגלל צוואר בקבוק של המעבד הם:
  • ערים סקיילינס
  • ציוויליזציה V
  • מתנקשים

2. מה גורם צוואר בקבוק CPU?

מלבד הסיבה שהוזכרו לעיל, ישנם רבים אחרים גם כן. אחד מהם הוא תצורה של המעבד שלך בהשוואה GPU. אם המעבד אינו מסוגל לשמור על קשר עם המהירות של GPU, זה יהיה בפיגור מאחור ולגרום צוואר בקבוק. דוגמה היא פרינג GTX 1080 כרטיס גרפי עם מעבד AMD A6 דור 5. לכן, אנו אומרים, להפוך את, מודל, כמו גם את המפרט של המעבד, הוא מרכיב קריטי לשקול.

3. איך זה יכול להשתפר?

  • על ידי התאמת מפרטים של CPU ל- GPU.
  • איזון עומס העיבוד על המעבד.

GPU Bottlenecks?

1. מה זה?

כרטיס גרפי של המחשב הוא רכיב נוסף, אשר יכול לגרום צוואר בקבוק או סתימה. רק הפעם, היא מבוססת אך ורק על GPU של המערכת. מצב זה יכול להשפיע על הרזולוציה של המשחק והוא יכול גם להפחית את שיעור FPS באופן דרסטי. הרעיון הכללי הוא זהה צוואר בקבוק CPU, אשר גם יוצר אפקט lagging. הנה רשימה של כמה משחקים שיכולים להיות מושפעים צוואר בקבוק GPU:
  • המכשפה 3
  • גוסס אור
  • הגבול

2. מה גורם צוואר בקבוק GPU?

הסיבה הנפוצה ביותר לכך צוואר בקבוק GPU יופיע בשל תצורה גבוהה יותר של CPU. הנה דוגמה להסביר את אותו הדבר. תארו לעצמכם שאתם משתמשים במעבד Intel Core i7 8700 K העדכני ביותר. עם זאת, יש לך זוג זה עם GPU GT 1030. מאז המעבד הוא חזק מספיק כדי להעביר נתונים במהירות. ה- GPU המיושן לא יוכל לעמוד בקצב המהירות שלו. לפיכך, זה יוביל צוואר בקבוק GPU.

3. איך זה יכול להשתפר?

  • על ידי התאמת מפרטים של GPU למעבד.
  • איזון עומס עיבוד לשים על GPU.
אז, בפעם הבאה אתה בא פנים אל פנים עם מצב דומה. זכור לשמור על עובדות פשוטות אלה בראש כדי לשפר את חוויית המשחק שלך.

דיון והערות

שתף את ההערות שלך
A
Alex 5 months ago
This article is too superficial. It basically says if the CPU is much weaker than the GPU, it will cause a bottleneck and vice-versa.
I was hoping to find out how to identify a CPU bottleneck from a GPU one and what game settings to change to address either.
1 0
T
test 2 years ago
ssddfsz sqd
10 1