Co jsou CPU nebo GPU bariéry?

Získáváte náhlé poklesy rámců? můžete mít překážku.

By on

Co jsou CPU nebo GPU bariéry?

Jako hráč jste narazili na situaci, kdy náhle klesne rychlost hry? To může být způsobeno nedostatkem CPU nebo GPU. Termín úzký profil lze jednoduše vysvětlit jako ucpávací mechanismus. To může výrazně ovlivnit výkon vašeho hardwaru. Mimo to může dokonce ztěžovat vaše herní zážitky snížením obnovovací frekvence. Pokud jste nový výraz "úskalí", pak je tento článek pro vás nezbytně čitelný. Zde vysvětlíme dva hlavní typy úzkých součástí. Kromě toho budeme dokonce upozorňovat na faktory, které je způsobují, a jak to lze zlepšit.

Procesní bomby CPU

1. Co je to?

CPU je jednou z hlavních součástí vašeho hardwaru. Používá se k zpracování a přenosu dat, aby bylo dosaženo dobrého herního zážitku. Nicméně, když CPU není schopen provést některé z úkolů dostatečně rychlý, může to mít za následek zpoždění. Toto je známé jako úzký procesor. Některé z her, které mohou vzít hit kvůli úzkým místům CPU, jsou:
  • Města Skylines
  • Civilizace V
  • Assassins Creed

2. Co způsobuje záchvat CPU?

Kromě výše uvedeného důvodu existuje i řada dalších. Jednou z nich je konfigurace CPU ve srovnání s GPU. Pokud procesor není schopen držet krok s rychlostí GPU, bude zaostávat a způsobit úzký profil. Příkladem je grafická karta GTX 1080 Ti s procesorem AMD A6 5. generace. Takže říkáme, značka, model, stejně jako specifikace CPU, je kritickým prvkem, který je třeba zvážit.

3. Jak lze zlepšit?

  • Přizpůsobením specifikací CPU k GPU.
  • Vyvažování zpracovatelského zatížení uloženého na CPU.

GPU Ztráty?

1. Co je to?

Grafická karta počítače je další součást, která může způsobit úzký profil nebo ucpání. Teprve tentokrát je založen výlučně na GPU systému. Tato situace může ovlivnit rozlišení hry a může také drasticky snížit rychlost FPS. Celková koncepce je stejná jako úzký procesor, který také vytváří zpoždění. Zde je seznam několika her, které mohou být ovlivněny překážkou GPU:
  • Čarodějka 3
  • Umírající světlo
  • Borderlands 2

2. Co způsobuje záchvat GPU?

Nejběžnějším důvodem, proč se objevila překážka GPU, je vyšší konfigurace procesoru. Zde je příklad, který by vysvětlil totéž. Představte si, že používáte nejnovější procesor Intel Core i7 8700 K. Však jste ji spárovali s GPU GT 1030. Vzhledem k tomu, že procesor je dostatečně výkonný k rychlému přenosu dat. Zastaralá GPU nebude schopna držet krok s rychlostí. Proto bude mít za následek zúžené GPU.

3. Jak lze zlepšit?

  • Přizpůsobením specifikací GPU CPU.
  • Vyrovnání zpracovatelského zatížení na GPU.
Takže při příštím příchodu tváří v tvář podobnou situaci. Nezapomínejte na tyto jednoduché fakty, abyste zlepšili svůj herní zážitek.

Diskuse a komentáře

Sdílejte své komentáře
M
Mike Oxlong 3 months ago
My big stiffie runs games super easy and its worth the 20 from the girl on the corner.
1 0
B
BulANUS maxiMUS 3 months ago
A trecut un roman pe aici
0 0
A
AIDS SELLER 3 months ago
she took the kids
1 0
T
test 1 year ago
ssddfsz sqd
16 4